پیوندهای ویژه

gpi_epishkhan.jpg

نظرسنجی
نظر شما درباره سایت انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت استان گیلان چیست؟
 
آمار کلی پایگاه
 6 مهمان حاضر
اعضا : 3
محتوا : 544
پیوندها : 6
بازدیدهای محتوا : 706028
ورود اعضاءHome اطلاعیه ها

PostHeaderIcon چرا محمد باقر استواری بر کنار شد

 

آخرین به روز رسانی (چهارشنبه 19 آذر 1393 ساعت 05:39)

ادامه مطلب...

 

PostHeaderIcon "شب آرزوها" شبی که خدا بی حساب می بخشد

جمال السالکین مرحوم حاج میرزا جواد ملکی تبریزی در باب سیر و سلوک عارفانه کتابی به نام "المراقبات فی اعمال السنه" نگاشته اند که سید محمد راستگو آن را به فارسی ترجمه کرده است. فصل هفتم این کتاب مربوط به مراقبات و اعمال ماه رجب است که خلاصه ای از این قسمت کتاب تقدیم خوانندگان عزیز می گردد. قبل از درج مطالب کتاب مذکور بر توصیه علمای اخلاق دوباره تاکید می گردد که انجام عبادات مستحبی مستلزم داشتن حال معنوی بوده و در صورت عدم چنین شرطی باعث زحمت و فرسایش روحی می گردد. همچنین به جا آوردن این قبیل عبادات توفیقاتی می طلبد که در حوصله این مطلب نمی گنجد. امید است آغاز ماه پربرکت رجب همراه با انوار مقدس و نزولات معنوی برای خوانندگان محترم باشد.

ادامه مطلب...

 

PostHeaderIcon پیگری مطالبات حق السهم طرح پالایش

انجمن صنفی دفاترپیشخوان دولت وبخش عمومی استان گیلان در خصوص مطالبات حق السهم طرح پالایش بیمه روستای دفاتر طرف قرارداد با بیمه سلامت استان گیلان باتوجه به گذشت چندین ماه از اتمام طرح پالایش که همه دفاتر محترم در این خصوص زحمات بسیار زیادی متحمل شده بودند و باعث نگرانی بسیاری از دفاتر گردیده بود با پیگری انجام شده توسط این انجمن وقول معاونت محترم بیمه سلامت استان گیلان جناب آقای دکتر پارسی تمام حق السهم های طرح پالایش نهایتن تا آخر اردیبهشت ماه برای دفاتر طرف قرارداد با بیمه سلامت واریز می گردد.

انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت استان گیلان

آخرین به روز رسانی (يكشنبه 07 ارديبهشت 1393 ساعت 13:04)

 

PostHeaderIcon قابل توجه دفاتر پیشخوان دولت شهری وروستائی استان گیلان

انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت وبخش عمومی استان گیلان طی اطاعیه ای از همه دفاتر شهری و روستای خواست با توجه به دور جدیدی از ارائه خدمت در دفاتر شهری ورستائی هر گونه تغییر در شماره تماس مسئول دفتر و یا تغییرمکان، دفتر این انجمن را مطلع نمائید

آخرین به روز رسانی (يكشنبه 07 ارديبهشت 1393 ساعت 13:03)

ادامه مطلب...

 

PostHeaderIcon الزام نصب دوربین و آنتی اسکیمینگ در دفاتر طرف قرارداد بانک انصار

مدیریت شعب استان گیلان با صدور نامه ای به دفتر انجمن دفاتر پیشخوان دولت استان گیلان خواستار الزام نصب دوربین و آنتی اسکیمینگ در دفاتر طرف قرارداد بانک انصار شد.

آخرین به روز رسانی (يكشنبه 31 فروردين 1393 ساعت 10:51)

ادامه مطلب...

 
مطالب بیشتر...
آخرین مطالب